Program makijaż permanentny

MAKIJAŻ PERMANENTNY

Jako profesjonalna linergistka zapraszam Was na makijaż permanentny. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich kobiet, które cenią sobie wygodę i oszczędność czasu. Nie ważne, czy jesteś pracującą mamą, czy kobietą sukcesu.  Makijaż permanentny jest przecież idealny dla tych z Was, które pragną pogodzić obowiązki zawodowe z opieką nad dziećmi, a nie chcą przy tym zapominać o perfekcyjnym wyglądzie. Jest to także doskonałe rozwiązanie dla tych Pań, które spotkania biznesowe mają nawet późnym popołudniem, czy wieczorem, a tradycyjny makijaż takiej wielogodzinnej próby czasu nie zniesie! Jeśli zsumujemy przynajmniej kilkanaście minut dziennie, jakie musimy poświęcić na wykonanie zwykłego makijażu, a potem kwadrans na poprawny demakijaż, to w skali miesiąca zaoszczędzimy naprawdę sporo czasu, które zarówno kobiety pracujące, jak i te zajmujące się domem na pewno wolą wykorzystać inaczej! Dodajmy, że makijaż permanentny to gwarancja zawsze równej kreski, właściwie podkreślonego oka, czy idealnego łuku brwiowego, o co w codziennym pośpiechu niełatwo! Makijaż permanentny brwi nadaje twarzy charakteru i wyrazu, a makijaż permanentny ust zapewnia zawsze ładny kształt i kolor, bez obaw o ubrudzony kołnierzyk szminką, czy nieestetyczne ślady na szklankach podczas biznesowych spotkań. Być może to detale, ale czy nie z nich składa się nasz wizerunek? Jeśli chcemy wysłać sygnał, że mamy wszystko pod kontrolą i jesteśmy perfekcjonistkami, nie pozwólmy, by coś tak błahego, jak odrobina kosmetyku to zniszczyła! Makijaż permanentny jest również doskonałym rozwiązaniem dla Pań uprawiających sport. Nie tylko na pływalni, gdzie o ładny wygląd trudno zadbać, a oczy czy usta trudno podkreślić tradycyjnymi kosmetykami. To również siłownia, kort, czy boisko, gdzie dosłownie i w przenośni, w pocie czoła pokonujemy własne słabości, czy poprawiamy wyniki.

Makijaż permanentny to nie tylko kwestia urody i estetyki, ale również szansa na ukrycie i skorygowanie blizn lub asymetrii. Oczywiście idealnie symetryczne twarze się nie zdarzają, lecz czasem dysproporcje są na tyle widoczne, że stają się powodem dyskomfortu lub nawet kompleksów. Makijaż permanentny ust pozwala na przykład wyrównać proporcje górnej i dolnej wargi, a makijaż permanentny brwi ukryć i naprawić błędy, o które nietrudno, gdy ich regulację wykonuje się w domu. Makijaż permanentny polecam Wam również na  korekcję mankamentów urody takich, jak plamy pigmentacyjne lub przebarwienia, które nawet młodej cerze dodają optycznie lat. Makijaż permanentny to także szansa na poprawę dobrego samopoczucia i akceptacji siebie po tak traumatycznych doświadczeniach, jak przebyta choroba nowotworowa. Makijaż permanentny pozwala odtworzyć brodawkę paniom po mastektomii, a  ja z niesłabnącym zachwytem patrzę, jak mała zmiana w wyglądzie potrafi odmienić klientkę i postrzeganie własnej osoby.

Makijaż permanentny wymaga od profesjonalnej linergistki nie tylko poczucia estetyki, ale również pewnej ręki, wyczucia proporcji i doboru kolorystyki. Zawsze dobieram właściwie pigmenty (do karnacji, koloru oczu i koloru włosów), bo tylko wówczas rezultat będzie naturalny, a to największa wartość dobrze wykonanego zabiegu. Łatwo tu przekroczyć przecież granicę, zwłaszcza jeśli chodzi o makijaż permanentny brwi, a efekt jest długotrwały, dlatego warto powierzyć makijaż permanentny profesjonalistce. Pracuję wyłącznie na sprawdzonych i markowych produktach, a sprzęt, w który wyposażony jest każdy mój salon, jest najwyższej jakości. To pozwala dobrze i równomiernie wprowadzać pigment, a tym samym  uzyskać naturalny i doskonały efekt! Stale sprawdzam rynkowe nowości, trendy i techniki, by móc zaoferować najwyższy standard usług! Galeria, w której możecie podziwiać moje piękne klientki i ich metamorfozy, jest dla mnie źródłem satysfakcji i zadowolenia. Jeśli jeszcze nie miałyście Panie okazji spróbować makijażu permanentnego, będzie mi miło, jeśli na tego typu usługi zdecydujecie się w jednym z moich salonów. Cudownie, jeśli zaufacie mnie i moim umiejętnościom! Zapraszam na konsultacje, podczas których wspólnie omówimy oczekiwany efekt i możliwe techniki dla uzyskania zdumiewającego efektu.