Chętnie opowiadam o swoich dokonaniach, efektach swojej pracy, wachlarzu dostępnych usług, ale czasem obraz przekaże więcej niż tysiąc słów. Zerknijcie więc w wolnej chwili na galerię, gdzie zdjęcia moich pięknych Klientek, przed zabiegiem i po mniejszej, czy większej metamorfozie, pokażą moją pracę. Niech będą źródłem inspiracji dla Was, a świadectwem pracy dla mnie!

 

Ludzkie oko uwielbia różnice! Dlatego zachęcam do przejrzenia zdjęć w naszej galerii, gdzie możecie zobaczyć efekty przeprowadzonych zabiegów. Zdjęcia Pań „przed” możecie skonfrontować ze zdjęciem po wykonanym zabiegu medycyny estetycznej lub makijażu permanentnym. Niech te metamorfozy mówią same za siebie! Poszukajcie tu inspiracji i pomysłów na siebie. Ja je wykonam!

 

Uwielbiam to, co robię i równie mocno angażuję się  w wykonywanie zabiegów, jak i w szkolenia adeptek zawodu linergistki. Sama uczyłam się od najlepszych, więc chętnie dzielę się zdobytym doświadczeniem, wiedzą, praktycznymi wskazówkami. Nie obawiam się konkurencji, zatem organizuję szkolenia na bardzo wysokim poziomie. Nie obawiam się zdradzać tajników swojej pracy, wręcz odwrotnie cieszę się, że polski rynek branży beauty zdobywa kolejne utalentowane i dobrze przygotowane adeptki tego zawodu! W galerii znajdziecie również zdjęcia z przeprowadzonych szkoleń.

Skontaktuj się ze mną.