Makijaż permanentny brwi

Najczęstsze pytania

Jaką trwałość ma makijaż permanentny?

Nazwa może sugerować, że makijaż robimy raz na zawsze, ale tak nie jest. To dobra wiadomość dla tych Pań, które boją się kategoryczności zabiegu i obawiają się, że rezultat będzie trwały. To oczywiście kwestia indywidualna, ale makijaż permanentny może utrzymywać się od kilku do kilkunastu miesięcy. Wpływ na to ma między innymi ekspozycja na słońce, sposób pielęgnacji skóry oraz zabiegi uzupełniające, czyli potocznie zwane „dopigmentowanie”.

Czy są przeciwskazania do wykonania makijażu permanentego?

Tak, istnieją przeciwskazania. Listę otwiera ciąża (z oczywistych powodów) i czas karmienia piersią, ponieważ makijaż wykonywany na ustach wiąże się z koniecznością przyjmowania leków przeciwko opryszczce, a te szkodzą dziecku. Inne przypadki to łuszczyca, epilepsja, problemy z krzepliwością krwi, choroba nowotworowa, a nawet infekcja (katar, opryszczka). Także świeża opalenizna wyklucza wykonanie makijażu permanentego, podobnie zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego i botoksu. Musimy po prostu odczekać!

Co to jest microblading brwi?

To technika wykonania makijażu permanentnego brwi metodą włosa, która daje niesamowicie subtelny efekt, zbliżony do naturalnego wyglądu. Polecam tę metodę Paniom, które obawiają się mocnych zmian. Efekt utrzymuje się przez kilkanaście miesięcy, dzięki czemu zaoszczędzisz sporo czasu przed wyjściem do pracy, czy na ważną uroczystość. Makijaż jeszcze nigdy nie był tak prosty!

Pomogę Ci podkreślić naturalne piękno Twojej twarzy

Powiedzenie mówi, że oczy to zwierciadło duszy. Ale dopiero, gdy mają piękną oprawę. Piękny łuk brwiowy nadaje twarzy wyrazu i charakteru, wydobywa głębię spojrzenia, podkreśla kolor tęczówki i kształt oka. Kolor brwi musi współgrać z barwą włosów, odcieniem karnacji, inaczej twarz wygląda nienaturalnie i sztucznie. Ich kształt potrafi zmienić proporcje twarzy, a nawet sprawić, że wydaje się smuklejsza. Makijaż permanentny brwi polecam wszystkim Paniom, które nie potrafią same nadać właściwego kształtu swoim, bo nie jest to łatwe zadanie. Zwłaszcza w porannym pośpiechu trudno o dokładność i idealną symetrię makijażu. Dodatkowo zyskujecie sporo czasu co rano, a zaoszczędzone minuty pozwolą na dłuższą drzemkę, czy wypitą spokojnie kawę. Makijaż permanentny brwi jest również odpowiedzią na wiele problemów, z którymi Klientki próbują sobie poradzić. Są to na przykład blizny: pamiątki zabaw z dzieciństwa, czy ślady urazów, którym łuki brwiowe bardzo łatwo i często ulegają. Makijaż permanentny brwi pozwala również ukryć asymetrię, przerzedzenie włosków, czy zatuszować miejsca, w których zawsze ich brakowało.

Co więcej, jako linergistka pomagam naprawić błędy, na które nieświadomie wiele Pań się naraziło w młodości. Prawie każda z nas jako nastolatka eksperymentowała z wyglądem, a zbyt radykalna regulacja brwi zostawiła trwały i niekorzystny efekt. Makijaż permanentny brwi jest wówczas jedynym sposobem na poprawę wizerunku. Czasem powód jest jeszcze bardziej skomplikowany. Klientka zmagająca się z chorobą traci brwi w następstwie terapii, jakiej musi się poddać.  Warto więc zadanie ich odtworzenia powierzyć naprawdę doświadczonej, profesjonalnej linergistce. Dysponuję wieloma technikami, by indywidualnie dobrać usługę, w zależności od zamierzonego efektu i preferencji Klientki. Jak wszystkie zabiegi medycyny estetycznej, wykonuję makijaż permanentny brwi na wysokim poziomie. W każdym z moich salonów Avalanche (Cieszyn, Międzyrzecze i Jasienica) stawiam na profesjonalizm, wysoki standard usług, bezpieczeństwo, dobre samopoczucie Klientki i wyłącznie wysokiej jakości produkty!

Pomogę Ci podkreślić naturalne piękno Twojej twarzy