Osocze bogatopłytkowe

Najczestsze pytania

Co to jest wampirzy lifting?

To potoczna nazwa zabiegu o wielkich zaletach i zabawnej nazwie, bo związanym z… krwią, a w zasadzie samym osoczem. Pozyskiwane z niego komórki macierzyste mają ogromną moc naprawczą  i regeneracyjną. Gdy wstrzykniemy ją w skórę, ta zaczyna odżywać. Zmarszczki są spłycone, mniej wyraźne, skóra wyraźnie młodnieje. Osocze działa zaskakująco dobrze, a efekty zaskoczą każdą Klientkę, która zdecyduje się umówić na ten zabieg.

Czy osocze jest skuteczne tylko w kwestii zmarszczek?

Osocze bogatopłytkowe zawiera komórki macierzyste, a te mają niezwykłe działanie na cały organizm. Przede wszystkim po wykonaniu zabiegu następuje wyraźna poprawa napięcia skóry i nawilżenia, jej koloryt zostaje wyrównany, a twarz staje się promienna.
Zmarszczki mają w tym zabiegu poważnego wroga. Wampirzy lifting pomaga pozbyć się śladów po trądziku. Te „pamiątki” po okresie dojrzewania potrafią być bardzo problematyczne, często makijaż nie potrafi ich zakamuflować. Polecam zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego Paniom, które chcą ten problem rozwiązać.

Słyszałam, że osocze doskonale wpływa na włosy, czy to prawda?

Włosy, ich kondycja i stan, zależą w głównej mierze od mieszków włosowych. Jeśli skóra głowy jest ukrwiona, to cebulki włosa otrzymują potrzebne składniki. Osocze wykorzystywane w zabiegu pozwala to osiągnąć. Efekty są bardziej niż spektakularne! Włosy wyraźnie zyskują na wyglądzie. Moje Klientki i Klienci są zachwyceni, gdyż zabieg ten jest bardzo pomocny przy problemie wypadania włosów, a dotyka on coraz więcej kobiet i mężczyzn. Zabieg pomaga zahamować wypadanie włosów oraz pobudza cebulki do aktywniejszej produkcji, a to z kolei skutkuje zagęszczeniem włosów. 

Pomogę Ci podkreślić naturalne piękno Twojej twarzy

Osocze bogatopłytkowe jest opcją, którą polecam Klientkom wrażliwym na syntetyczne składniki, u których może wystąpić reakcja alergiczna, lub tym, które są niechętne ich stosowaniu. Co prawda potoczna nazwa, czyli wampirzy lifting, może zabrzmieć niepokojąco, ale to wyjątkowo bezpieczna i dająca spektakularne efekty metoda spośród tych, jakie ma do zaoferowana medycyna estetyczna. To prawdziwe dobrodziejstwo dla skóry! Własne komórki macierzyste są pozyskiwane bezpośrednio z krwi Pacjenta (to właśnie osocze bogatopłytkowe), a podczas zabiegu wstrzykiwane jest w skórę Klientki. Zaletą komórek macierzystych jest ich możliwość szybkiego namnażania i możliwość przekształcania się w wyspecjalizowane komórki. Po odwirowaniu krwi pacjenta otrzymujemy trombocyty, a ich zdolność regeneracji jest wykorzystywana do stymulacji komórek skóry w procesie odnowy. Dzięki temu wampirzy lifting niezwykle skutecznie  pomaga pozbyć się zmarszczek! Ten zabieg pozwala w krótkim czasie uzyskać niezwykłe rezultaty, które usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagające Klientki. Dzieje się tak dlatego, że osocze bogatopłytkowe stymuluje syntezę DNA, aktywuje krążenie i jest jednym z czynników wzrostu poziomu kolagenu w warstwach skóry. Wampirzy lifting ma mnóstwo zalet, które przekładają się na różnorodne zabiegi, jakie mogę zaoferować Klientkom. Cennik pozwoli każdej z Was wybrać coś dla siebie i wypróbować korzyści płynące z zastosowania osocza bogatopłytkowego. To doskonała opcja dla Klientów i Klientek, którym zależy na wygładzeniu takich mankamentów skóry, jak blizny. Ślady po trądziku mogą trwale pogorszyć wygląd i stan skóry twarzy, a osocze bogatopłytkowe pozwala je wygładzić i optycznie poprawić wygląd cery. Wampirzy lifting świetnie pozwala usuwać kurze łapki, cienie i worki pod oczami, co również dodaje twarzy lat. To doskonała opcja przywracania młodzieńczego wyglądu w ciągu krótkiego zabiegu. Dzięki stymulacji produkcji kolagenu spektakularnie poprawia się struktura, faktura, gęstość i napięcie skóry, czyli osocze bogatopłytkowe jest doskonałym narzędziem w wygładzaniu zmarszczek. A tych, jak  wiadomo, każda kobieta stara się unikać i odsuwać w czasie ich pojawienie. A jeśli już je mają, starają się z nimi walczyć. Na szczęście medycyna estetyczna daje na to szansę, a osocze bogatopłytkowe jest niezwykle skuteczną bronią! Regeneracja skóry poddana działaniu zabiegu, jakim jest wampirzy lifting, pozwala poprawić napięcie takich jej newralgicznych partii, jak powieka.

Zdecydowana poprawa naprężenia skóry unosi powiekę, lekkie wygładzenie zmarszczek, poprawa nawilżenia i kolorytu skory sprawia, że twarz wizualnie młodnieje.  Wampirzy lifting ma również bardziej praktyczne zastosowanie, co być może zainteresuje również Panów, bo doskonale wpływa na gojenie ran. Wyjątkowo skutecznie wygładza i przyspiesza proces regeneracji naruszonego naskórka. Świetnie wpływa również na kondycję skóry głowy, a tym samym zagęszczenie włosów. Rzecz jasna możemy łączyć zabiegi z wykorzystaniem osocza z innymi usługami, które oferuje każdy mój salon. Do dyspozycji Klientek i Klientów jest Międzyrzecze i Cieszyn.  Bielsko – Biała jest na tyle blisko, że również zapraszam osoby mieszkające w stolicy Podbeskidzia. Jeśli zastawiacie się, czy zabieg jest bolesny, mogę z czystym sumieniem Was uspokoić. Owszem, możliwe jest poczucie dyskomfortu, zwłaszcza dla osób, dla których widok igły, krwi, czy strzykawki może budzić niepokój, ale zabieg bólu nie sprawia! Zaczyna się, oczywiście pobraniem próbki krwi, w ilości około dziesięciu mililitrów. Następnie przystępuje się do aplikacji odwirowanego i zagęszczonego osocza za pomocą zastrzyków do konkretnej partii skóry. Inna i fachowa nazwa tego zabiegu to mezoterapia igłowa.  Proces regeneracji zaczyna się  w ciągu czterdziestu ośmiu godzin! Seria od trzech do pięciu zabiegów, które powtarzać najlepiej w miesięcznych odstępach, fantastycznie i odczuwalnie poprawiają napięcie i gęstość skóry. A partie skóry, które najlepiej poddać tej metodzie odmładzania to rejon policzków lub okolice ust. Równie dobrze reagują na wampirzy lifting fałdy, które z wiekiem pojawiają się na szyi, czy dekolcie. Skóra czoła i podbródka, podobnie jak fałdy nosowo – wargowe będą wyraźnie wygładzone i zregenerowane, jeśli zafundujemy im ten zabieg. Jeszcze jeden element wyglądu, podobnie jak skóra szyi i dekoltu, potrafi zdradzić wiek. Chodzi rzecz jasna o skórę naszych dłoni. Efekt, jaki osocze bogatopłytkowe daje i w tym wypadku, jest niezwykle spektakularny!

Pomogę Ci podkreślić naturalne piękno Twojej twarzy