Lipoliza

Pomogę Ci podkreślić naturalne piękno Twojej twarzy

Najczęstsze pytania

Czy medycyna estetyczna zna skuteczny sposób na cellulit?

Medycyna estetyczna potrafi rozprawić się z wieloma kobiecymi bolączkami, w tym z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej. Polecam zabieg lipolizy: iniekcje z wykorzystaniem preparatu, który pomaga niszczyć komórki tłuszczowe w newralgicznych partiach ciała. Dla każdej z Pań będzie to inna część ciała, często niereagująca na ćwiczenia i kosmetyki stosowane na skórę. Lipoliza pozwala aplikować aktywne substancje prosto w tkankę, co umożliwia jej redukcję, a w rezultacie skóra staje się bardziej napięta, gładka i jędrna. Masz problem z podwójnym podbródkiem? Ten zabieg jest również dla Ciebie!

Czy zabieg lipolizy jest czasochłonny?

Ani czasochłonna, ani trudna. Zabieg polega na wstrzykiwaniu rozpuszczającego tłuszcz preparatu prosto w tkankę, więc  wystarczy zaledwie kilka minut. Kolejne sesje lipolizy można powtarzać  co 7-14 dni. Dawkę preparatu i ilość niezbędnych serii dobieram zawsze indywidualnie. Lipoliza ma jeszcze wielką zaletę, jaką jest brak konieczności przygotowywania się do zabiegu oraz to, że nie wyłącza nas z życia codziennego.

Czy są jakieś zalecenia po zabiegu lipolizy?

Tak, jest kilka istotnych rzeczy, o których należy pamiętać. Tą najważniejszą jest konieczność picia dużej ilości wody.
Choć nie jest to zabieg inwazyjny, skóra może być podrażniona i wrażliwa na dotyk. Na pewno należy zrezygnować z kąpieli słonecznych, czy solarium! Jeśli nie da się tego wyeliminować, należy zadbać o ochronę, jaką zapewniają sunblockery. Te kroki profilaktyczne należy stosować przez miesiąc. Lepiej też unikać depilacji oraz wizyt na basenie lub w saunie. Skóra w poddanych zabiegowi partiach musi być nawilżana, ale koniecznie stosujcie mleczka i balsamy o możliwie najbardziej naturalnym składzie.

Masz pytania?

Dieta, ćwiczenia i modelowanie ciała to żmudny proces, a czasem i tak nie daje rezultatów, na jakie liczymy. Są takie partie ciała, gdzie tkanka tłuszczowa odkłada się i nie znika, mimo naszych wzmożonych wysiłków. Kolejny raz na ratunek przychodzi medycyna estetyczna, a dokładniej lipoliza iniekcyjna, inaczej zwana intralipoterapią. Mimo że nazwa może wydawać się trudna i skomplikowana, to sam zabieg i procedura taka nie jest! Na zabieg lipolizy zapraszam więc te z Was, które szukają możliwości usunięcia komórek tłuszczowych z miejsc newralgicznych i pozbycia się mankamentów sylwetki. Lipoliza jest skuteczną i wygodną opcją na ich usuwanie. Dla każdej Klientki problematyczna będzie inna część ciała, bo każda ma inne uwarunkowania genetyczne i predyspozycje do koncentracji komórek akurat tam. Najczęściej lipolizy iniekcyjnej wymagają kobiece uda, biodra, „bryczesy”, albo boki tułowia. Zabieg polega na bezpośredniej infiltracji do tkanki tłuszczowej płynnych roztworów farmakologicznie aktywnych a przy tym bezpiecznych dla organizmu. Lipoliza iniekcyjna polega na wprowadzeniu przez warstwy skóry preparatu, który przez powolne uwalnianie i działanie bezpośrednio na komórki, redukuje nadmiar tkanki  tłuszczowej. Jej komórki są niszczone, a wytwarzane i uwalniane w trakcie tego procesu związki pochłaniane przez skórę. Lipoliza iniekcyjna jest również skuteczna w kwestii cellulitu, jeśli zastosujemy ją w początkowej fazie, jego formy obrzękowej. Efekty są tak doskonałe, że Klientki polecają sobie nawzajem ten zabieg lipolizy. Ja z kolei mogę zapewnić, że lipoliza będzie dobrym rozwiązaniem, jeśli w grę chodzi modelowanie sylwetki. Pozwala usunąć nadmiar komórek tłuszczowych w partiach, z których trudno pozbyć się nieestetycznych fałd czy wałeczków, na przykład z pleców, poniżej linii żeber. Lipoliza iniekcyjna  pomoże też zlikwidować tak nielubiane przez Panie, zwane potocznie „pelikanami” partie tkanki tłuszczowej zlokalizowane przy tricepsie. Czasem wymagają korekty uda, zwłaszcza wewnętrzna ich strona, czasem okolice pośladków, w obydwu sytuacjach lipoliza zaskoczy pozytywnie rezultatami! Lipoliza iniekcyjna rozwiązuje także problem z takimi mankamentami urody jak podwójny podbródek lub „bawoli kark”. Zabieg lipolizy wspaniale potrafi też modelować kontur żuchwy, a wysmuklenie okolic podbródka odejmuje wizualnie lat. Lipoliza umożliwia również usunięcie niechcianych tłuszczaków, czyli przerostów tkanki tłuszczowej, które pod skórą wyglądają jak guzy, a że są zazwyczaj zlokalizowane w obrębie tułowia, karku, przedramion i ramion, odzież nie zawsze jest je w stanie ukryć.

Jak sama nazwa wskazuje, lipoliza iniekcyjna polega na wstrzykiwaniu rozpuszczającego tłuszcz preparatu, więc  nie jest ani trudna, ani czasochłonna. Wystarczy bowiem kilka minut, do trzydziestu maksymalnie, a kolejne sesje lipolizy zabiegów powtarza się co dwa lub trzy tygodnie. Dawka preparatu jest zawsze indywidulanie dobierana, podobnie jak ilość niezbędnych serii. Lipoliza ma jeszcze wielką zaletę, jaką jest brak konieczności przygotowywania się do zabiegu oraz to, że nie wyłącza nas z życia codziennego.

Warto jeszcze dodać, że pomimo fantastycznych właściwości w kwestii redukcji tkanki tłuszczowej, lipoliza nie może być traktowana jako sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów. Nie pomoże przy ogólnym otłuszczeniu i dużej nadwadze. Lipoliza, owszem, świetnie modeluje konkretne partie, ale zabieg wspomaga modelowanie sylwetki, nie stanowi podstawy tego procesu. Rezultaty lipolizy nie będą też długotrwałe, jeśli Klient nie rezygnuje ze złych nawyków żywieniowych.

Na zabiegi lipolizy zapraszam do moich salonów, do wyboru macie Panie Cieszyn i Międzyrzecze. Niedaleko położone Bielsko-Biała pozwala Klientkom także z tego miasta szybko dojechać na wizytę. Zapraszam!