Witaj w moim świecie. Poznajmy się lepiej!

Magdalena Magiera
– PMU ARTIST –

Pozwólcie, że się przedstawię: nazywam się Magdalena Magiera, z pasji, zamiłowania i powołania jestem specjalistką branży beauty. Od dziesięciu lat poświęcam się temu, co kocham najbardziej - pomagam odkryć, podkreślić i wydobyć piękno każdej kobiety. Nie wiem, czym jest rutyna czy wypalenie zawodowe, bo codziennie czerpię taką samą satysfakcję i radość z tego, co robię, jak w pierwszych dniach, kiedy tę przygodę rozpoczynałam. Gdybym musiała użyć jednego słowa, określając swój zawód, byłoby to: linergistka, gdyż moją specjalnością, za którą stoi spore doświadczenie, jest makijaż permanentny ust, oka i brwi. Ukończyłam roczną Szkołę Mikropigmentacji Medycznej i Estetycznej a w trakcie licznych kursów i warsztatów, miałam okazję czerpać z wiedzy i doświadczenia największych nazwisk w branży, między innymi Aleksandry Wąsik (Vice Mistrzyni Świata w Makijażu Permanentnym), Żanety Stanisławskiej (założycielka pierwszej w Polsce rocznej szkoły mikropigmentacji) czy Małgorzaty Ruprich (Jurorka Mistrzostw Świata w Makijażu Permanentnym).

Na co dzień prowadzę Studio Urody Avalanche z 3 oddziałami w Cieszynie, Międzyrzeczu i Jasienicy. Wachlarz moich kompetencji i oferowanych usług, to nie tylko makijaż permanentny, ale szereg zabiegów, także medycyny estetycznej, jakie mam Wam do zaoferowania w swoich gabinetach. By moje usługi były zawsze na wysokim poziomie, zgodne z trendami i nowinkami na branżowym rynku, ciągle podwyższam swoje umiejętności i kwalifikacje. Poświęcam dużo czasu na własne dokształcanie, ale jednocześnie sama edukuję Panie, które chcą pójść tą samą ścieżką zawodową. Jako profesjonalna linergistka prowadzę szkolenia i warsztaty doskonalące technikę innych adeptek tego zawodu. Zawsze stawiałam i nadal to robię, na wysoki standard usług, komfort i miłą atmosferę podczas zabiegów, oraz samodoskonalenie warsztatu. Z prawdziwą satysfakcją przyglądam się metamorfozom Klientek, gdy udaje się wydobyć ich piękno i podkreślić urodę. Uważam się za wyjątkowo szczęśliwą osobę, bo udało mi się połączyć swoją pasję i hobby z życiem zawodowym, a to niezwykle synergiczna zależność.

– Skontaktuj się –
ul. Szkolna 242, 43-392, Międzyrzecze Górne
792 313 430
kontakt@mmagiera.pl

NASZE MARKI

AVALANCHE STUDIO URODY
Magiera
Avalanche Beauty Group

WSPÓŁPRACA

Salon Kosmetyczny Euforia DAY SPA

Sikorskiego 1A 32-500 Chrzanów

Salon Urody Estee Beauty

Galeria Młynówka ul. Dworcowa 7/2a 43-200 Pszczyna

Salon Kosmetyczny Estetica

ul. Hałcnowska 96 43-300 Bielsko-Biała

Studio Urody Fashion

KLEMENSA MATUSIAKA 5 43-300 Bielsko-Biała

Jeżeli w swoim gabinecie lub klinice chcesz poszerzyć ofertę o zabiegi z użyciem mikropigmentacji estetycznej, medycznej, albo zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej zapraszam do kontaktu. Przedstawię Ci, jak może wyglądać nasza współpraca oraz jakie korzyści może czerpać z niej Twój gabinet, czy klinika.