Mikropigmentacja wargi zajęczej

Najczęstsze pytania

Do czego stosuje się mikropigmentację medyczną?

Mikropigmentacja medyczna ma wiele zastosowań, wszędzie tam, gdzie zmiany estetyczne są konieczne, by ukryć ślady chorób, wypadków, kontuzji czy operacji. Najczęściej możemy słyszeć o niej w kontekście rekonstrukcji brodawki sutkowej po przebytym nowotworze piersi, ale stosuje się również tego typu zabiegi, by zakamuflować blizny, przebarwienia i rozstępy. Nawet ślady poparzeń, czy bielactwo można w ten sposób zakryć.

Czy można ładnie zamaskować blizny po operacji zajęczej wargi?

Mikropigmentacja medyczna pozwala doskonale ukryć blizny, jakie pozostają po tego typu operacji. Dobór odpowiednich pigmentów pozwoli ujednolicić bliznę z powierzchnią ust i skórą nad nimi. Rezultat na pewno pozytywnie zaskoczy Klienta, czy Klientkę.

Czy można u Pani skorzystać ze szkolenia z zakresu mikropigmentacji medycznej?

Oczywiście! Oferuję szereg szkoleń, na które serdecznie zapraszam! Jest wśród nich także oferta mikropigmentcji. Pracujemy na najlepszym sprzęcie, preparatach i w małych grupach. Chętnie nauczę adeptów tego zawodu technik i metod kamuflowania blizn, rozstępów, śladów po trądziku, łysienia, przebarwień i innych mankamentów skóry. Chętnych zapraszam do kontaktu!

Pomogę Ci podkreślić naturalne piękno Twojej twarzy

Mikropigmentacja medyczna może być nazywana również naprawczą i rekonstrukcyjną, bo pomaga przy bliznach, ubytkach, asymetrii wynikających z różnego typu schorzeń. Jednym z nich jest zajęcza warga, a właściwie operacja likwidująca rozszczepienie wargi górnej. Sam zabieg jest przeprowadzany u chirurga i mimo najwprawniejszej ręki lekarza pozostawia ślady na twarzy Pacjenta. Usługa z wykorzystaniem mikropigmentacji pozwala je usunąć i zminimalizować. Co prawda jak każdy zabieg z tego zakresu musi być powtarzany co kilka lat, ale w ten sposób można cyklicznie ukryć podobny mankament. W trakcie zabiegu można wyrównać kontur ust, nadać im pożądany kształt, a następnie wypełnić odpowiednio dobranym pigmentem, który ujednolici ich barwę.

Gwarantuję naprawdę dobre rezultaty, które przywrócą uśmiech na (skorygowanych) ustach. Ważne, by tego typu zabiegi wykonywać w miejscach zaufanych, sprawdzonych, oddać się w profesjonalne ręce. Ja łączę siłę doświadczenia, pewną rękę i dużą widzę. W dodatku stawiam na bezpieczeństwo, dobry sprzęt i produkty wyłącznie najlepszej jakości. W każdym z moich gabinetów, a salon znajdziecie Państwo w Międzyrzeczu, Jasienicy i Cieszynie, służę najpierw poradą i konsultacją, później zapraszam na wizytę. Zapewniam, że mikropigmentacja medyczna spełni Wasze oczekiwania, zarówno jeśli chodzi o ukrycie blizn po zabiegu usunięcia zajęczej wargi, jak i kamuflaż innych blizn czy przebarwień oraz łysienia różnego typu.

Pomogę Ci podkreślić naturalne piękno Twojej twarzy