Nici liftingujące

Najczęstsze pytania

Czy nici używane są obojętne dla organizmu?

Proszę się nie obawiać! Stosowanie nici jest w pełni bezpieczne, a one same są bioabsorbowalne, czyli wchłaniane przez organizm. Materiał, z którego powstają ma doskonałe zalety, jeśli chodzi o produkcję kolagenu, więc skóra nie tylko jest napięta przez sam zabieg, ale również następują w tych partiach procesy regeneracji. Przekłada się to na jędrność, gęstość skóry i spłycenie zmarszczek. Zastosowanie nici jest bezpieczną alternatywą inwazyjnej medycyny estetycznej.

Jakie zabiegi wykonuje się z wykorzystaniem nici PDO/PLLA/PCLA?

Wykorzystanie nici PDO/PLLA/PCLA pozwala na szereg fajnych zabiegów. Generalnie wszędzie tam, gdzie chcemy poprawić jędrność i napięcie skóry oraz zapobiegać opadaniu niektórych partii. Świetnym przykładem są zabiegi podnoszące powieki. Nie tylko wiek ma na to wpływ, czasem anatomiczny kształt oka wymaga korekty, by wizualnie nie dodawać lat młodej Klientce.
Zabieg pozwala nam wymodelować linię żuchwy, by pozbyć się zwisających fałdek-tzw. „chomiczków”.

Czym są zabiegi, o których mówi się "Foxy eyes"?

Branża beauty musi być otwarta na nowości, poszerzać zakres oferowanych zabiegów. Tu też obowiązują trendy! I właśnie modne ostatnio są zabiegi modelujące oko, „otwierające” je i  unoszące zewnętrzny kącik. Stosuje się w nich nici PDO. „Foxy eye” pozwala uzyskać ładny kształt oka i dodać spojrzeniu wyrazu. Sama jestem fanką FOXY!

Pomogę Ci podkreślić naturalne piękno Twojej twarzy

Nici liftingujące są doskonałą alternatywą dla chirurgii inwazyjnej. Jeżeli obawiacie się Panie takiej ingerencji, gdy istnieją przeciwskazania, a nie chcecie rezygnować z poprawy wyglądu, ta metoda jest stworzona dla Was! Lifting wbrew pozorom jest możliwy bez użycia skalpela! Wystarczy lekkie ukłucie, które poczujecie wyłącznie przy wprowadzeniu wchłanialnych nici PDO za pomocą cieniutkiej igły. Bioabsorbowalność  nici nie jest ich jedyną zaletą, bo wartością samą w sobie jest materiał, z którego są wykonane. Polidioksanon, wcześniej wykorzystywany w chirurgii, stymuluje i pobudza komórki do produkcji kolagenu, więc poza samym działaniem podtrzymującym, nawet po pełnym rozpuszczeniu nadal odżywia komórki i rewitalizuje je. Zwiotczała skóra jest wygładzona, napięta, wyraźnie piękniejsza i sprężysta. Z tego powodu zabiegi z użyciem nici PDO polecane są zwłaszcza dla skóry dojrzałej. Efekt jest szybki i natychmiastowy!

Co dla wielu Klientek jest również istotne: rezultat jest także długotrwały. Kolejną sesję proponujemy po minimum osiemnastu, czasem nawet dwudziestu czterech miesiącach. Dla wielu z Was będzie ważny fakt, że nie ma konieczności hospitalizacji, a na skórze nie zostają blizny. Liftingujący rezultat jest doskonały, a uzyskany w trakcie stosunkowo krótkiego zabiegu. Wystarczy kilkadziesiąt minut, czasem nawet dwa kwadranse, które ewidentnie poprawią owal twarzy czy uniosą powieki. Tu polecam zabieg zwany potocznie „foxy eyes”. Kącik zewnętrzny brwi jest podniesiony, co pozwala pięknie wymodelować oko i dodać subtelności całej twarzy. Jeśli zależy Wam na wygładzaniu skóry w newralgicznych partiach takich, jak nad kolanami czy dekolcie, polecam nici POD. Z powodzeniem również można tą samą metodą ujędrnić i podnieść  biust czy pośladki, w dodatku bezinwazyjnie.

Pomogę Ci podkreślić naturalne piękno Twojej twarzy