Mikropigmentacja roztępów

Najczęstsze pytnia

Czy są przeciwskazania do mikropigmentacji rozstępów?

Istnieją pewne przeciwskazania, większość z nich pokrywa się z tym, co nie pozwala na wykonanie makijażu permanentnego: aktywna choroba nowotworowa, ciąża i okres połogu, opryszczka, infekcja wirusowa i bakteryjna, łuszczyca. Nie wykonuje się tego typu zabiegów u osób, które przejawiają skłonności do tworzenia ziarniaków lub bliznowców.

Jak szybko możemy się zająć rozstępami "ciążowymi"?

Rozumiem, że wygląd bardzo wpływa na nasz/Wasz nastrój. Jednak musimy zachować kolejność. Najpierw poród, potem czas karmienia, a po zakończonym okresie laktacji możemy przystąpić do działania, trzeba więc uzbroić się w cierpliwość. Z drugiej strony, do tego czasu skóra przejdzie jeszcze trochę zmian: do porodu brzuszek urośnie, potem skóra rozciągnięta będzie wracać do normy, więc najlepiej do tego typu zabiegów podchodzić, kiedy już wiemy co należy finalnie skorygować. Zapraszam po zakończeniu karmienia piersią!

Czy kamuflaż rozstępów można łączyć z innymi zabiegami?

Oczywiście, jeśli rozstępy są głębokie, proponuję najpierw wypełnić ubytki kwasem hialuronowym. To pozwoli je spłycić i przygotować skórę do pigmentacji. Wówczas możemy liczyć na dużo lepszy efekt. Sam mocno kryjący pigment poradzi sobie oczywiście z różnicą kolorów, ale jeśli struktura jest zbyt widoczna, warto rozstępy najpierw spłycić. Podczas konsultacji na pewno wybierzemy odpowiednią dla każdego opcję!

Pomogę Ci podkreślić naturalne piękno Twojej twarzy

Jedna maleńka smuga, cienka, podobna do blizny, potrafi być powodem do kompleksów, wstydu i niezadowolenia ze swojego ciała. Rozstępy nie są wyłącznie domeną kobiet i nie tylko tych, które są w połogu. Za powstawanie rozstępów odpowiedzialne są hormony, wahania ich poziomu i zaburzenia. Również drastyczne diety, szybki wzrost w czasie dorastania, nieprzystosowanie i słaba pielęgnacja skóry do rozciągania w ciąży mogą zaowocować tym, że w tak ważnych dla kobiet partiach ciała: na brzuchu, udach, pośladkach pojawią się rozstępy. Na początku wyglądają jak nieregularne, podłużne prążki, które  mają fioletowe, czerwonawe lub sino-czerwone zabarwienie, z czasem stają się perłowo białe, kremowe, wyraźnie jaśniejsze od reszty skóry. Rozstępy układają się prostopadle do kierunku jej rozciągania i przypominają mało estetyczną siateczkę blizn. Leczenie i usuwanie rozstępów nie jest ani łatwym, ani jednorazowym procederem, nie można też poprzestać na jednym zabiegu. Rekomenduję, aby walkę z rozstępami zacząć stosunkowo wcześnie. Oczywiście, jeśli mowa o rozstępach po ciąży, najpierw musi nastąpić rozwiązanie, okres laktacji musi zostać zakończony, a w dalszym etapie zajmujemy się przywróceniem odpowiedniej struktury skóry w miejscu powstania rozstępów.

Na szczęście medycyna estetyczna z każdym rokiem przynosi nowe metody w sztuce, jaką jest usuwanie rozstępów. Klientki, ale również klienci, mają do dyspozycji peelingi, laserowe zabiegi oraz mikropigmentację medyczną, którą znajdą w każdym z naszych salonów. Stolica Podbeskidzia, czyli Bielsko-Biała ma kilka gabinetów do wyboru, jednak my zapraszamy do naszych placówek, które są w okolicy: do Waszej dyspozycji jest nie tylko Avalanche Międzyrzecze, ale również niewiele dalej, Cieszyn. Cennik nie kryje tajemnic przed moimi Klientkami. Każda znajdzie tu zabieg, na który może sobie pozwolić. Oczywiście zintensyfikowanie działań, zabiegi na kilku polach dają lepsze i szybsze rezultaty, jeśli chodzi o usuwanie rozstępów, ale przede wszystkim liczy się tu czas. Zatem im szybciej podejmiemy działanie, tym lepiej. Nie ma co liczyć, że rozstępy znikną same, albo staną się mniej widoczne. Lepiej od razu umówić zabieg, dając profesjonalistom większą szansę na spektakularny rezultat. Nie ma sposobu, by laser podczas jednej wizyty uporał się z naszymi mankamentami na dobre, ale seria kilku da już zadowalające efekty.

Pomogę Ci podkreślić naturalne piękno Twojej twarzy