Makijaż permanentny ust

Najczęstsze pytania

Czy muszę wypełnić kolorem całe usta?

Zabieg pigmentacji ust ma kilka wariantów. Dla Klientek dopiero zdobywających się na odwagę, by skorzystać z tego zabiegu, proponuję zaznaczenia konturów. To ładnie wyrówna linię warg, a na co dzień wystarczy błyszczyk, by wyglądały dobrze. Ułatwi też to aplikację ulubionej pomadki na co dzień. Możemy podczas pigmentacji zastosować cieniowanie, co daje naturalny efekt pomimo pełnego wypełnienia, a zastosowanie neutralnych odcieni daje gwarancję tym z Pań, które obawiają się zbyt mocnego rezultatu. A dla Klientek odważniejszych, świadomych efektu, jaki sobie wymarzyły możemy zastosować kolor, nawet mocny, i wypełnić całe usta. Wszystko według Waszych preferencji!

Czy przyjmowanie leków ma wpływ na trwałość makijażu permanentego?

Nie wszystkie medykamenty mają wpływ na trwałość makijażu permanentego, ale owszem, są takie. Jeśli Klientka przyjmuje lekarstwa rozrzedzające krew, albo te zawierające sterydy, musi wiedzieć, że mają one wpływ na to, w jakim stopniu pigmenty zostaną przez skórę przyjęte i rozmieszczone. Na pewno trwałość zabiegu będzie wówczas krótsza.

Jak przygotować się do makijażu permanentnego ust?

Jak przed każdym zabiegiem, zapraszam najpierw na konsultację. W jej trakcie ustalimy, o jakim efekcie Klientka marzy, doradzę jakie pigmenty będą najlepsze dla Jej karnacji, koloru szkliwa zębów i włosów. W ramach profilaktyki zaleca się zażywać lekarstwo przeciw opryszczce i na około pięć- trzech dni przed planowanym zabiegiem należy zacząć je przyjmować  i kontynuować przez kolejne trzy. Warto też na dzień przed zabiegiem wykonać delikatny (to podkreślam!) peeling, a następnie nałożyć krem nawilżający, który pozwoli skórze lepiej przyjąć pigment.

Pomogę Ci podkreślić naturalne piękno Twojej twarzy

Nie wszystkim natura dała tak piękne i pełne usta, jakimi może się cieszyć aktorka Angelina Jolie. Ale na szczęście istnieje medycyna estetyczna i mikropigmentacja! Makijaż permanentny ust z wypełnieniem kwasem hialuronowym jest idealnym rozwiązaniem dla Pań, które nie obawiają się spełnić swoich marzeń o zmysłowych i ponętnych ustach. Tę kombinację zabiegów polecam Paniom gotowym na większe zmiany. Istnieje oczywiście opcja samej pigmentacji dla tych Klientek, które na przykład kochają czerwone usta równie mocno, jak Marilyn Monroe. Przyznaję, tak odważne Klientki zdarzają się rzadko. Częściej wybierają bezpieczne pudrowe róże, czy twarzowy koral. Nieważne, jaki odcień pomadki kochacie najbardziej; jeśli chcecie go mieć na ustach bez przerwy, ten zabieg jest stworzony dla Was! Bez konieczności poprawiania makijażu, bez obaw, że szminka zostawi nieestetyczny ślad na filiżance, na ubraniach, czy policzku partnera.

Daje gwarancję perfekcyjnego wyglądu bez względu na okoliczności. Makijaż permanentny ust wykonany przez profesjonalną linergistkę pozwala również ukryć i skorygować mankamenty urody, które dotychczas Wam przeszkadzały. Umożliwia na przykład wyrównanie proporcji dolnej i górnej wargi, czy niesymetrycznie uniesionych kącików, ukrycie małych blizn, jakie potrafi zostawić na nich nawet opryszczka, poprawę, ujednolicenie i nasycenie kolorytu, idealne wykonturowanie ich kształtu. Makijaż permanentny ust jest doskonałym zabiegiem dla Klientek, które na makijaż codzienny nie mają czasu, ale bez niego nie wyobrażają sobie dnia. Dobieram odpowiednio pigmenty, by współgrały z karnacją, odcieniem szkliwa, barwą włosów czy oczu. Tylko wtedy można otrzymać naturalny, piękny rezultat. W każdym z moich salonów łączę profesjonalizm wykonania z jakością produktów i sprzętu. Zapraszam do Avalanche w Cieszynie i Międzyrzeczu .

Pomogę Ci podkreślić naturalne piękno Twojej twarzy