Sposób na idealne oczy

Makijaż oczu potrafi zdziałać cuda!

Za pomocą odpowiedniego rodzaju kresek na powiekach możemy zmienić kształt oczu, nadać im wyrazistość, pokreślić to, co piękne i przede wszystkim zaoszczędzić czas spędzany na codziennym makijażu.

Decydując się na makijaż permanentny oczu, możesz wybrać 3 warianty kresek:

  • Kreska górna oka zagęszczająca linię rzęs
  • Kreska górna oka dekoracyjna
  • Kreska dolna oka

Na którą z nich się zdecydować?

Najczęściej wybieraną kreską, jest ta w linii rzęs. Subtelna i delikatna, dająca efekt zagęszczenia i przyciemnienia, podkreślająca oko w delikatny i naturalny sposób. Wykonuje się ją dokładnie na linii rzęs górnej powieki najczęściej kolorem czarnym. Można także zastosować odcień czarno-brązowy lub brązowy (zwłaszcza u szatynek i blondynek). Ten rodzaj kreski  to dobry wybór dla Pań, które nie malują się zbyt mocno, jednak chciałyby cieszyć się podkreśloną urodą każdego dnia.

Dekoracyjna kreska w makijażu permanentnym to rozwiązanie, które proponuję Klientką, na co dzień korzystającym z kredek do oczu lub eyelinera i lubiącym wyrazisty makijaż. Trzeba jednak pamiętać, że tego rodzaju kreski nie powinny być zbyt grube i „przytłaczające” dla oka. Ciekawą propozycją jest miękka, rozmyta kreska cieniowana, która daje bardziej subtelny efekt niż klasyczny eyeliner.

Kreska na dolnej linii rzęs polecana jest Paniom, które chciałyby podkreślić spojrzenie i optycznie powiększyć oko. Należy jednak pamiętać, że nie każdy czuje się dobrze w tego typu makijażu. Namawiam więc do zrobienia próby w salonie.

Co jeszcze powinnaś wiedzieć o makijażu permanentnym oczu?
Zabieg jest wykonywany dwukrotnie – drugi powtarza się po upływie około 3-4 tygodni. Dzięki temu kreski utrzymują się dłużej. Pamiętaj też, by nie korzystać z najtańszych ofert! Makijaż permanentny bardzo łatwo jest popsuć, a źle wykonany można usunąć jedynie laserowo.

Zaufało mi wiele Klientek, zaufaj i Ty 🙂

Powrót